تاریخ انتشار:93/6/24 - 13:24
شماره مطلب:1393624
ياد ياران

بزرگداشت سي و چهارمين سالگرد دفاع مقدس

به نقل از سردار سرتيپ بسيجي دكتر بهمن كارگر- رئيس ستاد مركزي مراسم بزرگداشت سي و چهارمين سالگرد هفته دفاع مقدس، عناوين ايام و محورهاي تبليغي هفته دفاع مقدس  سال 93 با شعار محوري : «ايستادگي ديروز، عزت امروز، تعالي فردا» اعلام شد.

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس در نشستی که صبح امروز با حضور سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی مراسم بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ستاد مرکزی راهیان نور برگزار شد؛ عناوین ایام و محورهای تبلیغی هفته دفاع مقدس در جهت بزرگداشت سی‌ و چهارمین سالگرد آن با شعار محوری "ایستادگی دیروز، عزت امروز، تعالی فردا" اعلام و معرفی شد:
 
دوشنبه 93/6/31 رزمندگان، نیروهای مسلح، صلابت و اقتدار؛ محورتبلیغ: روز رژه، به نمایش گذاردن اقتدار، توانمندی، خلاقیت، رشادت و شهامت نیروهای مسلح.
سه شنبه 93/7/1 سربازان، جوانان، علم و فناوری؛ محور تبلیغ: پاسداشت سربازان و گرامی‌داشت نقش جوانان در تولید علم و فناوری و مقابله با تهدیدات دشمن و روز بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی.
چهارشنبه 93/7/2 دفاع همه‌جانبه، بصیرت، مدیریت جهادی؛ محور تبلیغ: توجه به اهمیت پدافند غیر عامل با بصیرت و فرهنگ اسلامی.
پنج‌شنبه 93/7/3شهیدان، ایثارگران، زنان اسوه‌های مقاومت و ایثار؛ محور تبلیغ: روز غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و تجلیل از ایثارگران، جانبازان و مصدومین شیمیایی و بزرگداشت نقش زنان، اسوه‌های مقاومت و ایثار.
جمعه 93/7/4 ولایت، فرهنگ اسلامی، خانواده، معنویت و سلامت؛ محور تبلیغ: با عنایت به رهنود‌های مقام معظم رهبری مبنی بر نقش خانواده در حفظ فرهنگ و ارزش‌های اسلامی، الگوهای موفق عفاف و حجاب در صیانت از انقلاب اسلامی، روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، توجه به نماز جمعه و جماعات و پرداختن به ورزش همگانی.
شنبه 93/7/5 نکوداشت فرماندهان، جهادگران، پیش‌کسوتان؛ محورتبلیغ: روز شکست حصر آبادان با نکوداشت فرماندهان، جهادگران، پیش‌کسوتان دفاع مقدس و تقدیر از حماسه‌آفرینان عملیات ثامن الائمه(ع).
یکشنبه 93/7/6عزت و پایداری، وحدت ملی، استکبارستیزی؛ محور تبلیغ: ایستادگی با تأسی از عزت و غیرت ملی در مقابله با ترفندهای استکبار جهانی و صهیونیست بین‌الملل.
انتهای پیام/
 

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری